Надежный банк для Ваших депозитов!Кожен громадянин нашої країни замислюється над тим, як захистити і, по можливості, примножити свої фінанси. Одним з варіантів є банківський депозит. Відкриття депозитного рахунку в банку на короткий термін дозволяє отримати від банку винагороду за використання Ваших грошей. Саме депозит розглядає більшість наших співвітчизників як вигідний інструмент для збереження, а також примноження капіталу. Вкладник повинен обрати надійний банк з хорошою репутацією. Як це зробити? Ви зможете вивчити рейтинги банків нашої країни прямо не виходячи з дому. Досить відвідати тематичний форум в інтернеті і Ви дізнаєтесь, яким банкам довіряє найбільша кількість громадян нашої країни. Одним з найважливіших моментів при виборі банку є наявність у нього ліцензії та участь в системі страхування вкладів.

Види депозитів

Найбільш поширені депозити фізичних осіб:
* терміновий;
* до запитання.

Строковий вклад оформлюється на чітко обмежений термін, що вказується в договорі. Це може бути місяць, три місяці, півроку, рік або навіть кілька років. Банк зазвичай платить досить хороші відсотки за строковими вкладами, які розміщують на невеликий період часу. Тобто банк платить Вам за те, що розпоряджається Вашими грошима на свій розсуд. Що стосується вкладів до запитання, то по ним відсоток набагато нижче. Це пояснюється дуже просто: банк не отримує можливості вільно розпоряджатися Вашими грошима, адже в будь-яку хвилину Ви можете вимагати їх повернення.
Кожному вкладнику надається можливість оформляти депозит в національній валюті або в іноземній (доларовий або євровий). Зазвичай в договорі чітко визначено, коли вкладнику виплачуються відсотки за користування його грошима — щомісяця або в кінці всього терміну. Обов’язково вивчайте всі пункти депозитного договору, адже деякі вклади можна поповнювати і навіть частково знімати, а деякі не можна.

Чому обирають Universal Bank?

Одним з топових банків нашої країни є Universal Bank. Цей надійний, сучасний і універсальний банк стабільно працює вже більше двох десятків років на території нашої держави. Команда професіоналів забезпечує якісне обслуговування клієнтів (як фізичних, так і юридичних осіб). За роки бездоганної роботи банк напрацював високу репутацію і не перестає вдосконалюватися. Цінності, які проповідує Universal Bank, зрозумілі кожному з нас. Це якісне обслуговування, доступність для клієнтів, прозорість на всіх рівнях, довіру і повагу до людей. Довіряючи свої заощадження Universal Bank, Ви можете бути спокійні.

Що таке пролонгація вкладу?Выгодные депозиты в Universal Bank

Продовження терміну дії депозитного договору називається пролонгацією вкладу. При укладанні договору зазвичай вказуються умови пролонгації. Вкладника має зацікавити два моменти: вид і кількість можливих пролонгацій. По виду пролонгація вкладу буває автоматична і неавтоматична. У першому випадку Вам нікуди їхати не доведеться, щоб продовжити дововор. Банк це зробить автоматично без Вашої присутності. У другому варіанті Вам потрібно буде відправитися в відділення банку і підписати новий договір або закрити рахунок.

На які умови по депозитних вкладах варто звернути особливу увагу? Ви повинні уточнити мінімальну суму депозиту і величину відсоткової ставки, термін дії договору і наявність можливості його пролонгації, наявність можливості поповнення та часткового зняття грошей. Дуже зручно, якщо клієнт може скористатися спеціальним мобільним додатком або інтернет-банкінгом.

Депозит — відмінне рішення для тих, хто має певну суму грошей і бажає в найкоротші терміни її збільшити. Цей вклад підходить багатьом сім’ям, які бажають відкласти грошей на дороге придбання (квартиру або машину). Відкриваючи депозитний рахунок в Universal Bank, Ви не лише збережете свої кошти, але також зможете трохи їх збільшити.