Напевне кожен із нас хоча б раз у житті брав кредит в банку. Деякі життєві ситуації вимагають швидкого реагування, а також певних матеріальних затрат. Якщо немає потрібної суми коштів, а в друзів та родичів не бажаєте брати в борг, тоді доводиться шукати інші варіанти. В залежності від того, яка потрібна сума і на який період часу, Ви можете вибрати банк або мікрофінансову кредитну установу, яка видає кредити онлайн.

Варто зазначити, що банк буде розглядати Ваше звернення від декількох днів до декількох тижнів, вимагаючи доволі великий перелік документі. Зокрема Вам доведеться надати довідку про доходи з місця роботи. А якщо Ви не працюєте офіційно, то скоріш за все не зможете отримати необхідні кошти. Залишається звернутися в фінансову організацію, що надає кредити в режимі онлайн.

Які плюси і мінуси онлайн кредитування? Інтернет-кредит Ви зможете отримати в день звернення. Вам не доведеться нікуди їхати, стояти в чергах, надавати документи з місця роботи. Витративши декілька хвилин свого часу Ви зможете оформити кредит зі свого смартфона чи ноутбука. Для цього потрібно лише заповнити заяву на сайті організації «Ваша Готівочка» і кредит онлайн буде відправлений на Вашу картку. Якщо у Вас немає банківської картки, то отримати позику можна у будь-якому відділенні «Вашої Готівочки». Вам доведеться вказати точну суму і період, на який Ви берете кредитні кошти. Більш детальну інформацію можна отримати, зателефонувавши за номером 0800-202-404. Чому вибирають мережу швидких послуг «Ваша Готівочка»? Ця фінансова установа пропонує своїм клієнтам гнучкі умови погашення кредитів. Ви можете достроково погасити позику або продовжити термін повернення. Реєстрація на сайті займає лише 5 хвилин. Після реєстрації Ви можете подавати заяву на отримання позики. Компанія не приховує комісій за користування позикою, а всі Ваші персональні данні будуть надійно захищені.

Для пересічних споживачів онлайн кредитування зручне тим, що позику можна оформити на сайті в електронній формі і кошти одразу будуть перераховані на карту. Компанія не розголошує і ні в якому разі не передає інформацію про Вас третім особам. Данні про Вашу платоспроможність і кредитну історію конфіденційні. Щоб отримати швидку позику, потрібно бути повнолітнім та мати паспорт, ідентифікаційний номер і банківську картку. Вам не доведеться вказувати цілі та причини отримання позики. Подати заявку на необхідну суму коштів можна цілодобово. Для успішної співпраці з фінансовою установою Вам потрібно вчасно повернути гроші і проценти за користування позикою.

Онлайн-кредитування з «Вашою Готівочкою» це:
* мінімальна кількість документів;
* прозорість нарахування відсотків за користування кредитними коштами;
* ніхто не вимагає вказувати на які потреби Ви отримуєте кредит;
* лояльність (Кредитна історія не впливає на отримання позитивної відповіді на Вашу заявку);
* Ви заощаджуєте свій час і можете вибрати на сайті організації найбільш вигідну для себе програму кредитування.

Онлайн кредитування має також певні недоліки, про які необхідно пам’ятати. Якщо Вам потрібна позика на тривалий час, то доведеться йти в банк. Онлайн кредити надаються на короткий проміжок часу. Якщо потрібна велика сума коштів, то тут Ви навряд чи зможете її отримати. Доволі часто за користування онлайн кредитом доводиться переплачувати великі суми. Уважно вивчайте умови на яких Вам надаються кредитні кошти. Інколи відсотки за користування позикою дуже високі. Якщо потрібна порівняно невелика сума коштів і дуже оперативно, то онлайн кредитування допоможе вирішити Вашу проблему в найкоротший термін часу.